“Pea meeles, et tugigrupp algab usalduse loomisest.  Ainuke viis selle saavutamiseks on tunnistada, et me kõik oleme haavatavad.”  (Patric Lencioni)

Tule koos meiega tugigruppi, sest koos edasi liikuda on lihtsam!

Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu üheks eesmärgiks on olla oma liikmetele ja autismihuvilistele abiks ja toeks kõikides võimalikes küsimustes. Seetõttu korraldame igal kuul erinevaid tugigrupi kohtumisi, kuhu olete alati oodatud. Meie tugigrupi kohtumiste osas jälgige infot meie kodulehel.

Tugigruppides arutame perede toimetulekut autismi dignoosiga, igapäevaseid probleeme, õppe- ning haridustegevust, jagame kogemusi erinevate teraapiate teemal, kuulame huvitavaid külalisesinejaid, teeme üheskoos arenguplaane ning leiame lahendusi esilekerkinud teemade osas. Meie tugigruppides osalevad nii lapsevanemad kui ka eriala spetsialistid, kelle kogemused on kindlasti abiks lahenduste leidmisel.

Tugigrupis osalemise tasu on 3€ (sisaldab teed, kohvi ja kergeid suupisteid), ühingu liikmetele 1.50€ Tasumine sularahas enne tugigrupi algust kohapeal.

“Kasvatada erivajadusega last ei ole kõige hullem, mis sinuga juhtuda võib. Palju hullem oleks kasvatada üles laps, kes on erivajadustega inimeste vastu sallimatu!”